WK 2018 - Rusland

Poule indeling

Groep A Groep B Groep C Groep D Groep E Groep F Groep G Groep H
1. rus Rusland 1. por Portugal 1. fra Frankrijk 1. arg Argentinië 1. bra Brazilië 1. ger Duitsland 1. bel België 1. pol Polen
2. ksa Saudi Arabië 2. esp Spanje 2. aus Australië 2. isl IJsland  2. sui Zwitserland 2. mex Mexico  2. pan Panama 2. sen Senegal
3. egy Egypte 3. mar Marokko 3. per Peru 3. cro Kroatië 3. crc Costa Rica 3. swe Zweden 3. tun Tunesië 3. col Colombia
4. uru Uruguay 4. irn Iran 4. den Denemarken 4. nga Nigeria 4. srb Servië 4. kor Zuid-Korea 4. eng Engeland 4. jpn Japan

Poule wedstrijden

#DatumTijdPlaatsGroepWedstrijd
1.14 juni 201817:00Moskou (Loezjniki)Arus Rusland 5 - 0Saoedi-Arabië ksa
2.15 juni 201814:00JekaterinburgAegy Egypte 0 - 1Uruguay uru
3.15 juni 201817:00Sint-PetersburgBmar Marokko 0 - 1Iran irn
4.15 juni 201820:00SotsjiBpor Portugal 3 - 3Spanje esp
5.16 juni 201812:00KazanCfra Frankrijk 2 - 1Australië aus
6.16 juni 201815:00Moskou (Spartak)Darg Argentië 1 - 1IJsland isl
7.16 juni 201818:00SaranskCper Peru 0 - 1Denemarken den
8.16 juni 201821:00KaliningradDcro Kroatië 2 - 0Nigeria nga
9.17 juni 201814:00SamaraEcrc Costa Rica 0 - 1Servië srb
10.17 juni 201817:00Moskou (Loezjniki)Fger Duitsland 0 - 1Mexico mex
11.17 juni 201820:00Rostav a/d DonEbra Brazilië 1 - 1Zwitserland sui
12.18 juni 201814:00Nizjni NovgorodFswe Zweden 1 - 0Zuid-Korea kor
13.18 juni 201817:00SotsjiGbel België 3 - 0Panama pan
14.18 juni 201820:00VolgogradGtun Tunesië 1 - 2Engeland eng
15.19 juni 201814:00SaranskHcol Colombia 1 - 2Japan jpn
16.19 juni 201817:00Moskou (Spartak)Hpol Polen 1 - 2Senegal sen
17.19 juni 201820:00Sint-PetersburgArus Rusland 3 - 1Egypte egy
18.20 juni 201814:00Moskou (Loezjniki)Bpor Portugal 1 - 0Marokko mar
19.20 juni 201817:00Rostav a/d DonAuru Uruguay 1 - 0Saoedi-Arabië ksa
20.20 juni 201820:00KazanBirn Iran 0 - 1Spanje esp
21.21 juni 201814:00SamaraCden Denemarken 1 - 1Australië aus
22.21 juni 201817:00JekaterinburgCfra Frankrijk 1 - 0Peru per
23.21 juni 201820:00Nizjni NovgorodDarg Argentië 0 - 3Kroatië cro
24.22 juni 201814:00Sint-PetersburgEbra Brazilië 2 - 0Costa Rica crc
25.22 juni 201817:00VolgogradDnga Nigeria 2 - 0IJsland isl
26.22 juni 201820:00KaliningradEsrb Servië 1 - 2Zwitserland sui
27.23 juni 201814:00Moskou (Spartak)Gbel België 5 - 2Tunesië tun
28.23 juni 201817:00Rostav a/d DonFkor Zuid-Korea 1 - 2Mexico mex
29.23 juni 201820:00SotsjiFger Duitsland 2 - 1Zweden swe
30.24 juni 201814:00Nizjni NovgorodGeng Engeland 6 - 1Panama pan
31.24 juni 201817:00JekaterinburgHjpn Japan 2 - 2Senegal sen
32.24 juni 201820:00KazanHpol Polen 0 - 3Colombia col
33.25 juni 201816:00SamaraAuru Uruguay 3 - 0Rusland rus
34.25 juni 201816:00VolgogradAksa Saoedi-Arabië 2 - 1Egypte egy
35.25 juni 201820:00SaranskBirn Iran 1 - 1Portugal por
36.25 juni 201820:00KaliningradBesp Spanje 2 - 2Marokko mar
37.26 juni 201816:00Moskou (Loezjniki)Cden Denemarken 0 - 0Frankrijk fra
38.26 juni 201816:00SotsjiCaus Australië 0 - 2Peru per
39.26 juni 201820:00Sint-PetersburgDnga Nigeria 1 - 2Argentinië arg
40.26 juni 201820:00Rostav a/d DonDisl IJsland 1 - 2Kroatië cro
41.27 juni 201816:00KazanFkor Zuid-Korea 2 - 0Duitsland ger
42.27 juni 201816:00JekaterinburgFmex Mexico 0 - 3Zweden swe
43.27 juni 201820:00Moskou (Spartak)Esrb Servië 0 - 2Brazilië bra
44.27 juni 201820:00Nizjni NovgorodEsui Zwitserland 2 - 2Costa Rica crc
45.28 juni 201816:00VolgogradHjpn Japan 0 - 1Polen pol
46.28 juni 201816:00SamaraHsen Senegal 0 - 1Colombia col
47.28 juni 201820:00KaliningradGeng Engeland 0 - 1België bel
48.28 juni 201820:00SaranskGpan Panama 1 - 2Tunesië tun

Achtste finales

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
49.30 juni 201820:00Sotsjiuru Uruguay 2 - 1Portugal por
50.30 juni 201816:00Kazanfra Frankrijk 4 - 3Argentinië arg
51.1 juli 201816:00Moskou (Loezjniki)esp Spanje 1 - 1 (3-4 p)Rusland rus
52.1 juli 201820:00Nizjni Novgorodcro Kroatië 1 - 1 (3-2 p)Denemarken den
53.2 juli 201816:00Samarabra Brazilië 2 - 0Mexico mex
54.2 juli 201820:00Rostav a/d Donbel België 3 - 2Japan jpn
55.3 juli 201816:00Sint-Petersburgswe Zweden 1 - 0Zwiterland sui
56.3 juli 201820:00Moskou (Spartak)col Colombia 1 - 1 (3-4 p)Engeland eng

Kwart finales

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
57.6 juli 201816:00Nizjni Novgoroduru Uruguay 0 - 2Frankrijk fra
58.6 juli 201820:00Kazanbra Brazilië 1 - 2België bel
59.7 juli 201820:00Sotsjirus Rusland 2 - 2 (3-4 p)Kroatië cro
60.7 juli 201816:00Samaraswe Zweden 0 - 2Engeland eng

Halve finales

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
61.10 juli 201820:00Sint-Petersburgfra Frankrijk 1 - 0België bel
62.11 juli 201820:00Moskou (Loezjniki)cro Kroatië ?-?Engeland eng

Troost Finale

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
63.14 juli 201816:00Sint-Petersburgbel België2 - 0Engeland eng

Finale

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
64.15 juli 201817:00Moskou (Loezjniki)fra Frankrijk4 - 2Kroatië cro

Winnaar WK 2018

Winnaar
fra Frankrijk

Copyright © 2016-2018 www.ramonpieper.nl

Valid XHTML 1.1!